Reklama

Kas mes?

Esame komanda, kuri specializuojasi puslapių administravimo, reklamos kainų palyginimo, reklamos, tekstų kūrimo ir žudnalistikos srityse. Valdome plačiai žinomus portalus: www.cargo.lt ir www.cargonews.lt

CargoNews.lt – portalas skirtas vežėjams, ekspeditoriams, ir visiems, kas domisi ar kokiu nors būdu yra susiję su transportu. Portale CargoNEWS pristatomos naujienos ne tik iš Baltijos šalių, bet ir iš visos Europos, Rusijos ir kitų NVS šalių.

Cargo.lt – Krovinių ir transporto birža Cargo.LT skirta tiems, kurie siūlo krovinius ir/arba transportą prekėms pervežti – tai prekybininkai, gamybininkai, vežėjai, ekspeditoriai ir kitos su transporto veikla susijusios įmonės.

 

CargoNEWS — tai informacinis analitinis transporto portalas, skirta ne tik vežėjams ir ekspeditoriams, bet visiems, kas domisi ar yra susijęs su transportu. Portale CARGONEWS pristatomos naujienos ne tik iš Baltijos šalių, bet ir iš visos Europos, Rusijos, kitų NVS šalių.

Banerių pozicijos (galimi formatai: jpg, gif,swf, text ads);

Banerių kūrimas (galimi formatai: jpg, gif,swf, text ads): nuo 30 € (pagal banerio sudėtingumą atitinkamai didėja kaina)

* Visos kainos nurodytos be PVM

pozicijos1

 

Reklama straipsniuose

pozicijos3

Banerių publikavimo klausimais, skambinkite telefonu +370 655 17777 arba rašykite į el. paštą info@cargonews.lt